Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Woodslave #64220 üzenetére

    majd ha lesz időm, visszaolvasok tételesen, de ma csak arra futotta, hogy ahol láttam az avatart, ott átgörgettem :)

    #64223) gghrtz: a rostokat nem darád le, ez nem hajókötél. Az a mérettartomány jóval lejjebb van, a darálással a fajlagos felületet növeled, ahol a gyomorsav és enzimek hozzáférnek, ezért gyorsabb az emésztése és a felszívódás.
    Zabbal meg nem tudod az egészet kiváltani, mert tömegeléskor ahhoz meg kellene egyél napi legalább 6-700g zabot, ami a beleidnek és így a jószomszédi viszonynak nem tenne jót ;)
    Ha nem bírod, akkor ajánlom a teljes kiőrlésű tésztát, Tescoban zöld zacskóban lehet kapni, 350 ft egy fél kiló

    (#64229) gghrtz: egyél szószokat vele, valaki tényleg nem bírja a sok köretet

    (#64227) MMA87 : akkor ti a szoliba jártok edzeni? :)

    #64234) gghrtz: azt nem tudom, de már eggyel kevesebb a konkurencia rá, mert speciel nekem nem jön be

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák