Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Casanova*

    veterán

    válasz FollowTheORI #57584 üzenetére

    igazad van,de jackman és statham tuti kokszoltak. ő róluk vannak képek, tök vékonyak,feleakkorák, összecsoffadtak. ő izmuk is összeesnek azért.... ők nem supermenek. :) woodslave: ne mondd azt,hogy hülyeséget beszélek! különben dühbe jövök. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

  • Ijk

    nagyúr

    válasz FollowTheORI #57584 üzenetére

    Nekem tömegelés után sem volt magasabb 15%-nál a testzsír. Szerencsére nehezen hízok, de cserébe nehezen is fogyok. Mondjuk utóbbi szerintem mindenkire igaz. Végülis 1kg zsírban annyi energia van mint 1kg benzinben, és azért 1,5L benzinnel elég sokat tud gurulni egy 1T-ás autó.
    Fenntartani ilyen 10% alatti testzsírt meg szerintem kell valami agybetegség hozzá. Az oké hogy valaki nyárra kipattintja magát 2-3 hónapi szopatja magát, de hogy hosszútávon nem ehetsz meg egy pizzát, süteményt, gyümölcsöt és más ilyen jellegű kajákat, továbbá nyomod heti 3-4 napot az edzőteremben és mellette minden nap aerob, az szerintem kegyetlen egy életen át. Én tuti hogy ehhez lusta vagyok.

    A helyzet hogy erről baromi könnyen írogat az ember, meg példálózik vadidegenekkel, de amikor neked minden egyes napot végig kell csinálni, főzni, edzeni, húson, zöldségen, magvakon élni úgy hogy esetleg nem begubódzott ember vagy hanem néha társasági életet is élsz, szinte lehetetlen. Aztán jön nyár után az érzés hogy a faszod ki van az egésszel, összeesettnek, gyengének érzed magad. Nyomsz egy kis CH betöltést, és mintha újjászülettél volna. Szóval sokmindent lehet elméletben, aztán majd a gyakorlat eldönti. Valahogy nem véletlen hogy még a profi versenyzők is csak pár hétig vannak top formában, a filmsztárok is a forgatás alatt néznek ki jól, és az utcán sem látsz gyakran 6-10% testzsírral izmos félisteneket.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák