Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Dorian #188674 üzenetére

    Az a túrósizé málnával jól néz ki.
    Szerintem akinek nincs szuper genetikája, nem tud hozni számolás nélkül egy kockás hasat. Arra meg épp most jöttem rá, hogy ha drasztikusan csökkentem a zsírbevitelem, jobban teszem, ha minden nap este kiszámolom előre a másnapi kajálásom, nehogy belefussak valamibe, amit megeszek tudatlanul, majd rákeresve kiderül, hogy 3x annyi benne a zsír, mint gondoltam. Mert rögtön a -szigorított- diétám második napján megtalált egy ilyen.

    Qtya123: Vékony a mostani formádhoz képest, de egy póló nélküli kép lett volna az igazi. Igen, nekem nagyon oda kell figyelni, másként egyből elhízok. És naná, hogy én se szeretem számolgatni a kajálásom, de kénytelen vagyok rá, ha eredményt akarok.

    Ja, és megtaláltam magamról pár 110 kilós képet. Hülye voltam, hogy azt a béna szürke mackót vettem fel a fotózásra, nagyon gáz. Lehet, majd teszek be egy megvágott képet valamikor erről az állapotomról is.

    [ Szerkesztve ]

  • Qtya123

    őstag

    válasz Dorian #188674 üzenetére

    Na igen, két irányból közelítitek meg, viszont neki ehhez nagyon tudatosan és kalória számolással kellett élnie, hogy lejöjjön erre a súlyra, amelyen Te anélkül is vígan tartózkodsz, némi odafigyelés mellett.

    Fred23: Durva, hogy honnan indultál és most milyen testsúly célt ostromolsz. De látszik, hogy ehhez kb ugyanazt az energiát és odafigyelést kell belevinned az edzésen kívüli életmódba is, mint az edzésbe. Gimis koromban voltam én is 74 kg, csak nálam az a kígyóváll és setestű súly már igencsak... [kép] (érdekes amúgy, hogy akkoriban ilyen pehely súlyban sem tudtam sokkal hamarabb lefutni 2 km-t, mint most)
    Nálam szerintem -15 kg-al, úgy 95 kg környékén tűnne el a malacjelmez nagy része.

    Az edzést azt az életem részévé tudtam tenni és biztos, hogy amíg meg tudom mozdítani a végtagjaimat, addig végezni fogok valamilyen súlyzós edzést, egyszerűen nem tudnám elképzelni a mindennapokat, olyan hiányérzet lenne.
    Kár, hogy a kajában nem jön ez a belső motiváció és szemlélet. Próbáltam, de nem kaptam rá, valahogy az edzés sosem nyűg, a legrosszabb napjaimon sem, viszont a kaja felépítése és számolása kínzással ér fel. Nem azért, mert többet akarok enni, hanem valahol egy szintre teszem kellemetlen elfoglaltság tekintetében egy vasalással. Pedig tudom, hogy ez az egészséget szolgálná.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák