Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gainka

    őstag

    válasz aelod #187271 üzenetére

    Olvassátok mar el mit ir mire válaszoltunk. Es amugy de, a sujzos edzestol es a gyors izommunkatol izmosak, mig aki kifut a vilagbol "lefutja az izmait". Nézzetek vissza mit ir, nem szeretne jobban izombol fogyni, ehez a kocogas nem jo, a rovid eroteljes futas, mint mozgás jó. Illetve az hogy neked mit jelent az alap gyakorlat mindegy en igy hivom, mert mint par hete beszeltuk a natural hobbi testepitok szerintem kb 80% tuledzi magat es fejletsegehez kepest rengetek felesleges gyakorlatot vegez. Egy kezdo fogyni kivano "kezdönek" adj tippet nem nekem kell osztani :D en tudom hogy jo a sprint mert probáltam. Es azt is tudom hogy a hobbi gyurosok 80% a ugyan ugy ha nem jobban nezne ki az alap gyakorlatokkal, vagy hivjuk osszetett gyakorlatoknak. Naturalban hobbi szinten nincs ertelme a bontásnak. Legközelebb irj mar te is egy hektart mert ez hogy itt barkinek kilovod a velemenyet ket mondatal nem egy nehez feladat. Kösz Adjatok tippet okositsatok, ne abba alljatok bele aki veszi a faradsagot es segiteni probál.

    m3ss
    Az nfl jatekosok is vegeznek nehez összetett ki hogy hivja mar itt az se mindegy szoval nehez sujzos edzeseket illetve hirtelen kitoro gyakorlstokat pl szanko tolas sprint stb. Mig a tavfutokat nem latod 150 kiloval guggolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák