Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz basaharc502 #170589 üzenetére

    A piedesztára emelést is le kell sz@rni. Mindent le kell sz@rni! :D De tényleg.

    Nekem is van kollégám, aki alapban jó fizikummal rendelkezett, gyerekkora óta evezett, majd nekiállt edzeni, lett egy tök jó forma. Évekig nem használt szereket, de ahogy beszélgettem vele, láttam, hogy egyre inkább csodálattal beszél a koxos spanjairól akikkel a Mecca gym-be jár edzeni. Mondtam is neki, hogy rossz társaságba keveredtél, egyre inkább a látszat megy, a vége az lesz, hogy Te is szúrni fogod magad. Ááá nem.

    Aztán eltelt egy jó év és a srác most leszálkásodva másfélszer akkorára nőtt, mint amekkora korábban volt. Na mondtam is neki, hogy látom mégiscsak beálltál a sorba, de persze ő vigyorogva tagad. Engem aztán nem zavar az ilyen, pedig kesereghetnék, hogy 1 év alatt a szemem láttára akkorát fejlődött, amekkorát én soha az életben nem tudnék szerek nélkül. Pedig alapban masszívabb testalkat vagyok tőle és bármiből bármennyit meg tudok enni, de ilyen dolgokkal nem lehet felvenni a versenyt és nem is akarom.

    Én jobban szeretem magamat annál, minthogy bármit magamba nyomjak. Egyszerűen lelkileg nem tudnám elviselni a terhét annak, hogy én ezzel esetleg épp most teszem tönkre a májamat, vagy borítom fel akár egy kicsit is a szervezetem működését. Ér minket enélkül is rengeteg káros hatás az életben a kipufogógáztól elkezdve a vegyszereken át a stresszig. Hülye vagyok én, hogy erre rátegyek még egy lapáttal?

    A másik, hogy sok ilyen embert nézz meg, hogy néznek ki. 25 évesen 38-nak, 35 évesen meg 45-nek néz ki soknak a feje. Hulló haj, a sok szoláriumtól megöregedett bőr, koravén ráncosodó pofa. Én ezt sem akarom. Örülök neki, hogy 35 évesen még az a legnagyobb gondom, hogy szakállat kellett növesztenem, mert anélkül -10 év a fejem és teljesen kölyök képű lennék. Persze ez genetika is, de azért sok túlszolizott gyurmásnak tényleg olyan feje van, mintha megrágta volna kétszer az élet.

  • Tamas1982.1

    tag

    válasz basaharc502 #170589 üzenetére

    Nehéz ez, sokan tapasztajuk ezt. 15-16 éves korom óra edzek, naturálon. Vicces, amikor huszéves kölykök teleszúrva kérdezik, hogy te mióta nyomod és utána az a lenézö tekintet, hogy hát te nagyon elrontottál valamit haver, mert én 2 éve nyomom már és 3x akkora vagyok. Vagy amikor odajön a taknyos koxos, hogy rosszul csinálom a gyakorlatokat, biztos azért “nem fejlödök évek óta” (tartok egy átlagemberhez képest jó, egészséges formát egész évben, sok-sok éve). Aztán kioktat mit hogyan kéne, hisz ö már 5 éve edz, neki már edzö papírja is van, adhat tanácsot. Jót nevetek amikor az ilyen koxmatyik még a gyakorlatok neveit sem ismerik, hanem bemutatják nekem miközben mondják és hadonásznak a kezeikkel :DD

    Qtya123 igen, jóval fiatalosabb az ember ha egészségesen csinálja. Engem néznek sokszor huszon-közepének-végének. Nem rossz ez, föleg majd még 10 év múlva. A sok túleröltetett dolog miatt tényleg sokan az apjuknak néznek ki pár év után.

Új hozzászólás Aktív témák