Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz aelod #143544 üzenetére

    nem, csak en ilyen eloiteletes vagyok nekem megfelel h ha 95% nyomi, a maradek 5% nem "vigasztal".
    ez nem fugg ossze a szemelyes edzoskodessel. nyilvan nem 100% nyominger de ez az egesz tema 99%ban egy zsakutca. egy magara ado embernek nem ezzel kene foglalkozni h a segget mutogatja a facebookon stb. ez a szememben nem teljesitmeny akkor sem ha akimkardashian 100milliot keres az effele semmittevo foglalatossagokkal. tanulj meg japanul, na az teljesitmeny..
    nekem ez a video es a kozhelyes xarjai nem volt kulonb a gyozike fele nyomingerkedestol akkor sem ha a csavonak van helye a szinpadon a 32es karjaval.
    persze csak irigy vagyok ;]

    en ertem h ennyire elkorcsosul a vilag de ne kelljen mar tapsolni hozza. persze nem kell h mindenkinek egyforma elvarasai legyenek sajat magaval szemben de azert kene h legyen valami norma es ez a kokszos karoly poenok legalja ergo a kukas szinvonal. sajnalom h ezzel pont a sajat kuszobodet is eltalaltam, igazabol nem rad celoztam. nalam ami olyan komoly szint ami videot erdemelne h csodald az mondjuk egy Bor Zsolt fele tudosnal ha nem is kedzdodik de az mar az. ettol meg lehet edzegetni de mindegy. szerintem kifejtettem

    egyebkent a fent irtak mellett megfer az h ettol meg lehet nagyon rendes es segitokesz rendes csavo/csaj valaki h ezt csinalja, csak rossz nezni h valaki ilyenre pocsekolja el az eletet. ez bukott ki belolem :U

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák