Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz BÁ Nutrition #133543 üzenetére

    Hol írtam azt,hogy azért nem érdemli meg mert ezt meg amazt csinált vagy nem csinált illtve hogy buta? Hát ez az,hogy nem sok izmot látni rajta. De megnéztem egy 15-16os videót,hát ez ilyen majális feeling :D Férfi kategóriáknál vannak jók dicsérendők,de a nőibe ha volt 3-4 akire azt mondanám hogy nah ez tényleg keményen edzhet nem csak káposzta diétázott azt azért van itt mert 5% a testzsír. Barátnőm ha diétázna és lemenne ilyen teszsírokra mint amik azon év videóba láttam simán nyerhetne ami nevetséges számomra 3-4hónap edzés után,úgy hogy ő full kezdő volt és guggolni is csak a smithbe volt hajlandó míg meg nem értettem vele miért kell szabadsúllyal(is).

    +Nem is lepontozását mondom,hanem hogy esetleg azért tetszik meg jobban a zsűrinek(jaj igen persze ők ilyet tuti nem figyelik nincs szubjektivitás :D ) és persze nem azt fogja írni,hogy hmm nagy műcsecs +5pont :C Nekem[itt] kezdődik egy izmos női comb és fenék :D

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák