Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nitro16

    senior tag

    válasz rwin5 #114026 üzenetére

    Ilyen hülye mindig volt van és lesz is, mert alapból olyan a személyiségük. Csak most éppen ezzel kerül úgy mond reflektor fénybe. Én a helyedben szembe röhögném és kész, kit érdekel te saját magadért lemész edzel csinálod a dolgod és kész. Ettől függetlenül van még sok olyan ember aki kokszol mellette jól néz ki és nem játssza a fejét. Itt alapból az országba a társadalom egy nagy sz....r, szinte minden téren.
    Én is szoktam kúrázgatni soha nem méregettem még senkit, mert olyan a személyiségem, hogy nem érdekel ki hogy néz ki legyen az jobb vagy rosszabb. Saját magamért csinálom, nem érdekel senki véleménye. Ugyan ez öltözködés,órák, telefon vagy bármi más esetén is. Sokszor bántja más embert az, hogy megtehetem, hogy a több húszezres utcai ruhát vagy edzős ruhát, cipőt,napszemüveg,telefont vagy bármi egyéb más dolgot megengedhetek magamnak és letámadnak ez miatt. Holott én magamért veszem meg húzom fel stb, nem azért, hogy villogjak, másra egy rossz szót nem szólok és még is szóvá teszik.
    Egyszerűen tudom, hogy korlátoltak soha nem értenék meg, és nem is foglalkozom velük. Élem a saját kis életem és nagy ívben sza....ok rá más miről mit gondol. Persze vannak olyanok akik teljesen ellentétes dologból csinálják ugyan ezt. (Így megértem a felháborodást a másik szemszögből is).

    "50 kilós csajok koxxal edzenek egy szaros fürdőruhás versenyre, hogy a balcsin megmutassák magukat, szerinted ez jó irány? "

    Ahogy írtam nem érdekelne mert magának csinálja, majd egyszer rájönnek nem csak az edzés van az életben. Elég sok nevesebb magyar testépítő is rájött és szóvá tette, hogy igen csőlátás volt nem csak a versenyszerű testépítésből áll az élet hanem számtalan más dologból valaki erre rájön időbe vagy később de lehet soha nem fog rá döbbenni. De ez érvényes az élet más területére is.

Új hozzászólás Aktív témák