Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz userxy #112328 üzenetére

    Mosmé? ;]

    (#112329) Zola007
    Ja, hát ezt elő lehetne úgy is adni, hogy gyerekek, én a low carb étrendek híve vagyok ezért meg ezért. Viszont úgy fele ennyien lennének vevők rá.

    _______________________

    Láb vót edzővel, nagyon atta! Nem mentünk fel nagy súlyokig, de koncentráltan, csúcsösszehúzódásnál megállítva, negatívokat belassítva dolgoztunk. Guggolás 140 kilós 6-os széria volt a plafon (beltless), lábtoló 270 5-ös, utána volt kitörés combhajlító szuperszett, másik hajlító gép és merevlábas szuperszett, a végén pedig vádli. Azért ennyi hajlító, mert gyenge és lemaradt izomcsoport. Folyamatosan ott volt mellettem, javította a technikámat, rám szólt ha rángattam vagy szűkült a mozgástartomány, pakolta helyettem a tárcsákat stb.

    Heti 4 nap lesz a terv, mindig az egyik nap nagyon kemény, kettő közepes és egy könnyű. Osztott terv, kaja ehhez belőve ch ingával. Azt mondta, hogy egyelőre kardió nem kell, azt ráérünk akkor elkezdeni ha megtorpan a folyamat. Rövid pihenőkkel edzünk, szerinte elég az elején ennyi. Amúgy baromira nem bonyolult, de mégis látszik már ezen, hogy mit csesztem el eddig. Kíváncsi leszek hogy alakulok. :)

Új hozzászólás Aktív témák