Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz FIREBLADE78 #107715 üzenetére

    Hidd el, hogy másnak sincs ám több ideje. Hiába gondolod azt, hogy te keményebben dolgozol, mint az átlag és emiatt nincs időd az edzésre. Én egyetemista koromban azt hittem, hogy az utazgatás meg a tanulás miatt nincs elég időm rá, most sokkal többet foglalkozok vele és kevesebb időm van. Aki meg akar élni, az dolgozik. Ha azt mondja a főnök, hogy túlóra, akkor túlórázik. Én nem gondolom különlegesnek azt, hogy 7:30-tól 16:00-ig van a munkaidő (pénteken 13:30). Ez azt jelenti, hogy 7:15-kor már ott kell lenni és 16:15 előtt nem indulsz el haza, de egy héten minimum kétszer 17:00 után tudok elindulni. És akkor mi van? Más még többet dolgozik, kevesebbet keres és mégis jobban oda tudja tenni magát, mint én. Tudom, mert látom. Van kollégám, aki vonul, és mellette autószerelőként dolgozik. Szolgálatban akármikor riaszthatják, "szabadnapján" meg napkeltétől napestig dolgozik a műhelyében. És tudod mit látok rajta? 80 kilós, sokkal jobban néz ki, mint én és ráadásul még erősebb is. Na ez a nem mindegy. Pedig ott a főállása - ami elég stresszes meló elhiheted -, ott a másodállás, ott az asszony, ott vannak a gyerekek és mégis csinálja.

  • sutyesz96

    őstag

    válasz FIREBLADE78 #107715 üzenetére

    Ne haragudj, de szerintem szánalmas a hozzáállásod. Ahogy többiek is mondják, csak a kifogásokat keresed, és edzéseken közel sem teszed 110%-ig oda magad. Alapvetően ez engem nem zavarna, hiszen én addig is fejlődök (és még sokan mások), amíg te hisztizel itt a fórumon/akárhol, ahelyett hogy lemennél a konyhába és megfőznéd a holnapi kajádat, avagy elmennél edzeni. Leginkább az zavar, hogy képesek az ilyen emberek mint te demotiválni, és átragad rám is a tagadás, akaratgyengeség, motiválatlanság stb stb.. Pont ezért próbálok olyan embereket magam köré vonni, akik el is akarnak érni valamit az életben és nem folytonosan picsogni és ölbe tett kézzel várják a sültgalambot.

    Itt nem arról van szó, hogy csak erre kell mindent alapoznod, e köré kell szervezned a napjaid 24 óráját. Nem, egyáltalán nem erről van szó. Csalni is lehet. Picsogni viszont nem.

    No matter what, you keep finding something to fight for.

  • kk831228

    addikt

    válasz FIREBLADE78 #107715 üzenetére

    Nincs ebbe semmi, nem érdekel annyira a gyúrás hogy komolyabban foglalkozz vele... Én is így vagyok, lusta vagyok kaját csinálgatni, betartani minden szükséges dolgot... Nekem nem ér annyit... Futás is érdekel egy kicsit és az nem magyon hat jótékonyan az izmokra... Viszont nem is várom hogy úgy nézzek ki, mert tudom mennyi munkával jár... Megnézel egy versenyző hozzállását kicsit másabb,ennek szenteli minden egyes perc szabadidejét. Addig ezek a dolgok csak kifogások... :B

    [ Szerkesztve ]

    "Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

  • sutyesz96

    őstag

    válasz FIREBLADE78 #107715 üzenetére

    Először még: Nálunk borfeszt van. Eddig 3 nap KO. Kaja egyenlő a szarral,mint minőségileg,mint mennyiségileg

    Utána meg:Heti 6 napot dolgozok, a pünkösdöt is végigmelóztam, blabla..

    Úgy érzem kezdesz belekavarodni a saját hazugságaidba amiket itt összehordasz a fórumon. ;) Én innentől azt se tudom elhinni amit kérdezel. A saját érdekemben jobban teszem ha egyszerűen ignorálom a hszeid.

    [ Szerkesztve ]

    No matter what, you keep finding something to fight for.

Új hozzászólás Aktív témák