Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #11527168

    törölt tag

    válasz Nightmare #10065 üzenetére

    No comment, tiszta gyerekes vagyok (meg a többiek is szerintem) hogy lejárok az edzőterembe a csúnya bácsik közé :C Jajjj odapukkantanak az orrom alá, azt tervezik napok óta, talán még szándékosan be is izzadják a rudakat, hogy megszivassanak. Inkább megyek ácsolok magamnak az ágyból meg a hálószoba szekrényből egy fekpadot :D Hajrá hannibál ....

    Már 2 napja azon röhögök hogy God lett akaratán kívül az otthoni fegyencek jedi mestere :DD Szegény ... :))

    szerk: látom szerkeszted az álláspontod, én az enyémet nem. Ja és lehúztam magam a klotyón mint egy csíra. Melyik teremben van 30kilós egykezes? Oxigénben? Mert máshol mindenhol van, egyedül ott nem láttam de nem véletlen

    Többiek: tudom hogy ki van a fasza mindenkinek hogy naponta beoltom a fegyenceket, de sajnos nem tudom megállni. Inkább linkeljen mindenki 10 tanulmányt meg 3x ugyanazt a Ronnie Coleman videót, sőt még Justin kigyúrta magát is jobb ennél. Arról legalább lehet beszélni valamit, de ezek hajthatatlanok (van kivétel, Tamoo kb.) Sorry :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák