Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sotetlovag97

    tag

    válasz Dryman #26547 üzenetére

    Elég szkeptikus és nagyon gyanakvó ember vagy, ami ugyan úgy nem jó itt és ráadásul még elég elszomorító az arrogáns viselkedésed is.

    Az hogy te nem akarod megvenni és nem fizetsz ennyit egy termékért az a te és más dolga. de az hogy látatlanba azt mondod, hogy külföldi import egyenesen vicces és elég kacagtató, hogy ilyen emberek még élnek, akik nem tudják elfogadni, hogy mások pénzt akarnak keresni és nekem eddig az esett le a válaszaidból és a modorodból, hogy te még ilyen nagyobb "túlárazott" terméket nem vettél és nem is fogsz, mivel neked minden ami másnak egy kis pénzkeresési lehetőség szúrja a szemed. Akkor menj be a boltba és vedd, meg ott, ha ennyire miller vagy és kész.

    De leszólni azt elég szépen tudsz, ebből 5-ös, csak így belegondolva, hogy te ezzel a hozzáállással élsz és más körülötted lévő emberrel is így viselkedsz elég elszomorító.

    Amúgy a többi tanácsodat szívesen fogadom és csinálok neki egy hirdetést csak a te egyéni és a termék kedvéért, ami messzi földről való épp ezért volt elégedett minden eddigi vásárlóm a minőséggel stb...

    Amúgy neked az akkor gondolom már megfelelne, ha 15e-ért adnám mert akkor te azzal tudnál még keresni.
    Ha a 15 megfelelne neked akkor nyugodtan írj, eladom neked annyiért, csak hogy a lelked boldog legyen.(nehogy írj ez miatt)
    És még egyszer hangsúlyozom, hogy azért van ott az irányár kifejezés, amit illene megtalálnod a szótárban.

    De mielőtt még ezt a topicot széjjel OFF-olnánk és eleged írogattam itt az időt és offoltunk.
    Ennyi lezártam a veled való vitát.
    Elnézést a csoport tagjaitól és topicgazdáktól, hogy ez lett a vége. :R

    Kérlek ne hasonlíts össze másokkal, akkor eltűnnek a pénzzel stb.. A garanciáról pedig annyit, hogy az 1 hét után is szívesen veszem vissza a terméket, csak akkor már javításra. De azért köszi ezt a tolakodó stílust, nagyon kedves ember vagy. Az, hogy eltűnnék, meg az elégedetlen vásárlókról csak annyit, hogy nézd meg a pirosokat és kérdezd meg a vásárlóimat, sőt inkább csak az utóbbit, a pirossal sokan szoktak bliccelni. Ennyi lenne. Még egyszer köszönöm, hogy ilyen emberhez is eljutott a hirdetésem.

    [ Szerkesztve ]

    Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

Új hozzászólás Aktív témák