Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz NyxNyxNyx #529 üzenetére

    Engem is a monster fogott meg. Hiába ezek a weather kártyák olyan pluszt adnak, mint már említettem is, ami nekem nagyon hiányzik a HSből.
    Sztem sem OP. Igazából a tribuche+phillipát érzem kicsit erősebbnek a többinél, de általában elmondható, hogy itt is jól körbejátszva bármivel lehetsz sikeres. Talán a scoital gyengébb. Annak ellenére, hogy jelenleg a legdrágább frakció, bár a törpés verzióval azért lehet haladni.

    Tudom, hogy még csak béta, de így 2 hét után mint már az elején írtam is, kevésnek érzem a lapokat. Nemtudom, hogy a jelenlegi reward rendszer marad-e, ami nagyon f2p barát. De napi 2-2,5 szinttel, elég gyenge nyitásokkal, már most összetudtam rakni 2 teljes értékű (max silver és gold kártyákkal) életképes deckeket, úgy hogy valódi pénzt nem tettem a játékba.
    Most, hogy epicek lesznek a vezérek, amit nagyon jó ötletnek tartok, végre olcsón kilehet majd probálni más taktikákat is.

    A mostani rendszerrel durván 1,5-2 hónap alatt meglehet szerezni a jelenlegi teljes kollekciót f2p napi 10winnel, ami egyfelöl jó, de kétlem hogy 2-3 havonta tudnának új tartalmat tolni a rendszerbe, arról nem is beszélve, hogy ha senki nem költ a játékra, akkor miből tartják fent a gépparkot...

Új hozzászólás Aktív témák