Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz Ereshkigal #57935 üzenetére

    Ezek közül legfeljebb a kormánytekergetés tűnik esélyesnek jelen helyzetben. Bár nincs vele tapasztalatom, hogy az tud-e ilyet okozni.
    Időközben felfigyeltem arra, hogy csak az első gumijaid néznek így ki és a hátsók nem. Ez végül is majdnem kizárja azt, hogy a köves út okozná, mert akkor hátul is baja kellene legyen.
    Az biztos, hogy a gumik nem a kor miatt repedeznek el, és nem is selejtesek, hiszen akkor a hátsók is ugyanígy néznének ki. Ezek az elsők tuti valamilyen felhasználási ok miatt néznek így ki.
    De csak emiatt a néhány vágás miatt, ami ráadásul a szélén van, és írtad is, hogy középen nem rossz, én még kérdés nélkül használnám őket tovább, hiszen valószínűleg a tapadásukkal még nincs gond. Azt esetleg érdemes kipróbálni, amit írtál, hogy az első és hátsó tengelyen lévő gumikat kicseréled.
    Persze tudom, hogy az a legtisztább ajánlás, ha azt mondja az ember, hogy vegyél újat, de a spórolás és ésszerűség lábán állva, én az ismert információk alapján még nem kukáznám.

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák