Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Teasüti #57918 üzenetére

    A zajra- remegésre, gépészkedére mindenki másképp reagál, én bármikor beülök az autóba, és egy seggel megyek 1000-1300 km-t, viccen kívül, még a hólyagom is 1 liter fölött tudja tartani a cuccot! :D Akár 3-4 hóra alvás után is megy, más meg 3-4 óra alatt elfárad, pláne el is alszik.
    Nekem volt, hogy egy autómentőt vezettem szegedről a svájci határ mellé, felhúztam a kocsit, és hazahoztam, majd még felmentem Pestre, és vissza le, 33 órát vezettem egyhuzamban mindenféle gond nélkül, na utána már kicsit fáradt voltam.
    Pedig az autómentő se halk, se komfortos nem volt.
    Van aki abszolút nem érzékeny az ilyesmire, én pl eszek iszok, telefonálok, nézelődök, beszélgetek, zenét hallgatok menet közben.

    Sok éve még havi 8 ezreket mentem mindenféle probléma nélkül, most van, hogy beülök a kocsiba, és megyek oda- vissza 2-3 nap alatt 2500-at. Szerdán jöttünk haza egy 850km-es útról, szimplán csak anyóséknál voltunk, holnap Pest, oda- vissza 400 km, vasárnap németország, oda vissza 1800 km. Teljesen mindegy, milyen autóval kell menni... Ennek ellenére én is szeretm a csendes, könnyen, gyorsan suhanó autót.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz Teasüti #57918 üzenetére

    Hosszú úton engem is nagyon fáraszt a menetzaj. Ha messzire megyünk inkább csak 120 környékén poroszkálok, mert sokkal kevésbé fáraszt mint egy 130-140-es tempó. De ez egy öreg Subaru, itt a zajcsillapítás csak a motortérre terjedt ki (pedig pont a boxert hallanám szívesen nem a gördülési/szélzajt).

    [ Szerkesztve ]

    #nincsbennetarcsi

Új hozzászólás Aktív témák