Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz focvis #17218 üzenetére

    belinkelem, nem titok ha elfogyasztja a fórum elfogyasztja :D de még találtam egy lehetőséget, de az is kérdéses számomra.

    böngészgettem még egy két oldalt és figyelmes lettem arra, hogy conti premiumcontact 2 2db 205/55r16 20k és ebből az 5ös sorozatra is 2db árra (ha jól értem, de írtam nekik) 32k írtak, de az 215 széles. Namármost 2 kérdés is felmerült (hát ha ti is tudtok ötletelni): feltehető-e pl. első tengelyre a 215 széles prct5 hátra pedig a 205széles prct2? tudom 1 kemény centi a különbség, de azért megkérdezem, továbbá józan paraszti ésszel gondolkodva a prct2 nem mai játékos típusát illetően, lehet ez friss dotos gumi? (mondjuk erre is rákérdeztem, de ide is beteszem a kérdést)

    szóval nagy a dilemma, jövőre váltanom kell mindenképp mert megöregedtek a gumik.... és szerintem az a kumho új gumi a (tuti kamu 45k-s leárazott áráról) 10k darabárával, de hát ott van, akciós aztán kész.

    Szóval vagy-vagy (de hozzáteszem Morris is ugye váltani szeretne r17ről, mert nem tettszik neki a komfort és ugye ő is passatozik :) )

    mert ha a contik feltehetőek a szélességbeli különbségtől eltekintve és a 2es szériás lehet friss dotos akkor 60k alatt megáll az egész mutatvány.

    szóval nem tudom :)

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák