Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • onepill01

    újonc

    Sziasztok!

    Ma vettem meg a játékot, kb 3 óra volt a telepítés a dvdkről, plusz a kb 8 gigás patch a socialclubbal. Az első mission alatt, nem lehet kiszámítani hogy pontosan hol, de van pár jellemző pont ahol vagy lelövi a windows ezzel: err_gfx_d3d_init, vagy pedig "your pc ran into a problem...". Win10-et használok. Még nyáron volt fent win 8.1-el egy nem eredti verzió, az tökéletesen futott, majd ez win 10re frissítéssel még nyáron törlődött és december végén próbálkoztam ugyan azzal a nem eredti verzióval, az ugyan úgy halt meg állandóan mint most az eredeti. Lenovo y50-et használok, i5, 8giga ram, gtx 860m. Próbálkoztam már tényleg mindennel amit steam, rockstar, stb fórumokon írtak, mindenféle gpu-val szerelt rendszert érint a probléma. Egy-egy megoldás az itt felsoroltak közül pár embernek működik de nincs rá globális megoldás. Vsync off, gpu fix high performace az nvidia control panelböl, régebbi win10-es gpu driver, új driverablakos mód minden beállítás minimumon, stb. Még win8 compatibility módban is futattam. De semmi. Mindig kb ugyanott meghal. Az Online a karakter csinálás után rögtön meghal. Gpu underclockot ajánlották még, egyedül ezt nem próbáltam de mivel notebook azzal nem szívesen kísérleteznék. Egy ötletem maradt, lehet hogy visszarakom a win8.1et és megpróbálom azzal.

    Witcher 3 egyébként tökéletesen fut.

    Valakinek esetleg van még valami ötlete?
    Elképesztőnek tartom hogy 2016ban egy ilyen eladási számokat produkáló játék egyszerűen nem működik, a kiadó meg szarik rá. 14ezret kidobtam az ablakon?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák