Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Morris #90548 üzenetére

    Én már több éve csak CEO-ban dolgozom.
    MC nagyon nyűgös és nehéz.
    MC munkákhoz kell sok ember,mióta kint van Cayo perico senki nem akar MC-zni mert CEO könnyebb és gyorsabb.
    Régen jó volt az MC,minden este toltuk tömött Ph-s sessionokkal,egymásnak segítve.Úgy ok volt.De most hogy senki nincs fent,hogy a píbe adsz el egy fullos gyárat egyedül idegenek közt?
    Sehogy,ha trükközöl és csinálsz magadnak üres sessiont akkor is bukta,először is fix hogy a játék megszivat és négy emberes melót ad,ha nagy nehezen és vért izzadva sikerül is eladni egyedül akkor sem kapsz annyit érte mint csapatban és tömött sessionban.Na és valami gikszer úgyis be jön egyedül és elbukod az áru egyrészét.Csapatban eladva kapsz bónuszt a crew tagokra barátokra és arra is ha sok ellenséges Mc vagy Ceo van a sessionban,persze PH-s sessionban a kuyta sem bántott.
    Másik dolog,hogy akinek sok Mc-s biznisze van azt bármikor megtámadhatják NPC-k ha MC-ben van a gyárán kívül.Az NPC-k simán kicsinálhatják a gyárad termelését és a supplyt is,buktad a befektetett supplyt és terméket.Mivel a GTA Online egy vicces játék,így néha előfordulhat hogy CEO-s heist közben ad defendet,de attól izgis az élet. :DDD
    Olyankor valamelyik készítő mamája csuklik max. :D

    #90549negyven2
    Nekem irreálisan kevésnek tűnt az a 2.02 misi,régebben mikor még volt itt konzol vs pc harc egyesek közt,tudom hogy valamelyik konzolos mindig azzal jött hogy Ps4-en mennyivel több fogyott mint Pc-n.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák