Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz negyven2 #87863 üzenetére

    Na de már lehet valamit tudni arról kb hogy néz ki?
    És hogy miért kell ekkora gépigény?
    Tényleg azt terveztem az öreglányra teszem fel,úgyis csak valami konzolos grafika lesz,mert ugye még switchen is meg mobilon is fut.Erre több ram kell neki mint GTA V-nek. :D
    A régi meg van.

    [ Szerkesztve ]

  • #81556480

    törölt tag

    válasz negyven2 #87863 üzenetére

    Ezt akár nekem is címezhetted volna a multkori " vitánk" miatt, de azt hozzátenném hogy a GTA V gépigénye 8 éve, 2014-ben jelent meg.

    A játék azóta 45gb-nyi updatet kapott. 65-ről 101 gb-re nőtt.

    Minimum System Requirements: - (ez jelenleg is a rockstar games honlapján így van fent) [link]

    OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHzMemory: 4GBVideo Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)Sound Card: 100% DirectX 10 compatibleHDD Space: 65GB

    Itt még egy 10 éve nem kapható vga a minimum rendszerkövetelmény.
    Ha ezta gépigényt nézzük valóban igazad van, a most érkező játékoké több az alapján amit betettél.

    Lehet hogy el is futna a fentebbi minimum követelményen a játék ( annyira nem vagyok benne biztos) nem tudom megmondani. De az ajánlott GTX 660 pont volt nekem kb 2 évig. Az már 2017-ben is csak alap-közepes beállításokkal tudta futtatni a GTA V-t. ( 60 FPS, FullHD)

    Szóval én egy ilyen "baráti fogadást" felajánlok-fenntartok továbbra is, hogy nem lehet magasabb a gépigény.

    Minden maximumon, ugyan azon a PC-n csinálok szivesen FPS- mérést megjelenés után közvetlenül. Jelenleg az alap grafikai beállításokat (tehát nem az advanced) mindenhol maxra véve tudok 75-fps-el játszani a jelenlegi gépemen Full HD-ban. ( GTX 1070, i5 6600, 16gb ram, nincs ssd-n a játék)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák