Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz Bjørgersson #38688 üzenetére

    Én amúgy ezt megértem, hogy páran már megunták ( mivel pénz orientált lett az egész, és mindenki farmolgat, akkor tényleg nem izgalmas századszorra ugyan azt a szcriptelt szart végignézni)

    Viszont az is igaz amit a multkor próbáltam megfogalmazni: ha van pár haverod, akkor a lehetőségek végtelenek. Vannak akik csak azért játsszák a GTA-játékokat, hogy cél nélkül kalandozgassanak benne. ( én ezt szoktam mai napig a IV-ben is, meg mintha már te is írtál volna hasonlót régebben). Este pl teniszeztünk az egyik PH-s kollégával, ami nem egy nagy durranás, de szórakoztató volt ( hajnalba ha nagyon unatkozom golfozni szoktam, annak is van egy feelingje )

    Az unalmassághoz még annyit tennék hozzá, amit nem értek : COD, BF, vagy bármelyik FPS játéknak van egy 8 órás sztorija, ami irányított, csőjáték. Ezen felül a multi egy kb 10 pályából álló lövölde. Mindig ugyan az. indítod a játékot, és ölöd a másikat. Ebbe beleölnek az emberek több ezer órát. ( én az első pár száz óra GTA onlineomat team deathmatchben töltöttem el). De az nem unalmas.

    én azt mondom cefet jó ez a játék, csak nem rakja eléd mit csinálj, neked kell megtalálni benne a fun faktort :P amiben meg nincs hiány.

    (#38689) CactuS én se mindig értem kovinszki úr okfejtéseit. itt van a kezdetektől, várta a megjelenését a játéknak, de nem nagyon elégedett. Egyébként én összeadtam 2 platform online és story idejeit, ami 1700 óra. Én itt tartok 3 év alatt :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák