Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Mike #37910 üzenetére

    Arról nem is beszélve, hogy magától is megtörténi, hogy kidob solo publicba. Ez nem csalás, hanem a szar a netkód, de lépjünk túl rajta, 4-5 new lobby és máris egyedül leszel...

    Márcsak azért is kár ezt ragozni, mert mindenki azt élvez egy sandbox játékban, amit akar: ha valaki szeret randomokkal 1-2 milliót bukni, hát legyen, van aki meg PvE beállítottságubb és versenyekre, autós találkozóra jár, esetleg soloban farmol pénzt. Mindenki megteheti ezt, pont ez a lényeg, hogy szabadon garázdálkodhatunk a városban.

    Más: öngyilkos akartam lenni, mondom a vonat elé ugrom, erre felkapaszkodott az egyik kocsira menet közben (online). Na, ilyet se csináltam még :DDD

    LaciCRM: pont azért írtam, hogy ne költsd feleslegesen el a pénzt olyanra, amit később megbánnál, mert használhatatlan. ;) Én segítenék akár a CM-ben, de nekem csak esténként jó, általában 20:00-22:00 között a gyerkőc, család, meló miatt.

    Mike: Ez amúgy már le van írva a fenti F&F összefoglalóban, még a számolgatás is, hogy mennyire éri meg a CEO. (Amúgy, ha nem a glitchelt ismétlős PSt nézed, akkor szerintem kb. egál és ehhez nem kell fixen 4 ember, plusz változatosabb.)

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • Locutus

    veterán

    válasz Mike #37910 üzenetére

    Az egész onnan indult ugye, hogy itt sokak szerint nem mindenki úgy játszhat ahogy akar, mert azzal zavarod a becsületesen csal.. farm.. izé, bűnözőket. De érdekes, ha a saját játékodról van szó, akkor már igenis úgy játszol ahogy akarsz... De nyilván nem kettős mércéről van szó, ha csak az a hibás, aki nem a te kívánságaidhoz igazodik. Egy sandbox játékban. Világos. Vagy talán nem bűnözős online multiplayert kellene játszanod, ha azt akarod, hogy békén hagyjanak. A pasziánsz megfelelő lehet.

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák