Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghard

    őstag

    válasz #92888064 #24819 üzenetére

    Ennyi csalót én sem láttam még semelyik másik játékban.
    Deathmachet pont ezért nem szeretem, mert free módon kívül még itt élik ki magukat. Máshol viszont még nem láttam őket, a versenyzés és a küldetések játszhatóak, ebbe nem rondítanak bele.
    A kuruma max 8 ezer valamennyit von le, a nagy páncélos 16ot. Még valamelyik meg is jegyezte, miután szétlőttem a zentornoját, hogy mi a fene van, miért csak 289 dollárt von le tőlem. Hát mondom ecsém, ennyi pénzem volt összvissz :DDD
    Szóval 0 dollárral érdemes szórakozni tankkal, ilyenkor nem von le :)
    De persze a rockstar ezt is kitalálta, ha sokáig bad sportolsz, bedob olyan lobbyba, ahol egyedül vagy. Engem 2 napra dobott ilyenbe, még barátokhoz se tudtam csatlakozni. Nem is értem a rockstar mire gondolt, ha már tartalom nem sok van, a heistek gyorsan elfogynak, akkor legalább ökörködni lehessen.
    De ez a rengeteg csaló is. Pcre kiadni védelem nélkül ilyen játékot. Mintha nem húzták volna a megjelenést is majd 2 évig...

  • Puma K

    veterán

    válasz #92888064 #24819 üzenetére

    Azért az is közrejátszik, hogy az embernek van-e a RSSC accján barát és ha van akkor ő preferálja-e a cheat-et vagy sem.
    Nekem szerencsére túlnyomórészt PH!-s emberkék vannak felvéve, és játszani tudó külföldiek. Így mikor belépek Online akkor velük dob össze amennyiben az adott session-ban van hely. Ezért lehet hogy nem nagyon találkoztam csalókkal eddig. Plusz ha fent vagyok én általában csak a body armor és a snack készleteimet szoktam feltölteni aztán megyek is valami küldetést-versenyt csinálni vagy száguldozok kicsit a pályán.

    Azért von le pénzt, mert a biztosító veled fizetteti ki az ő kárát az adott jármű megsemmisítése után.

    A multin nem tudom mi a kezdetleges.
    Mit hiányolsz belőle vagy miért ez az érzésed?

    Nekem eddig nem volt olyan, hogy nem engedett be a játék.
    Mindig feltudtam lépni max annyi volt, hogy nem tudott menteni Online. Addig maradtam fent és küldiztem -mert azzal nem volt gond- míg vissza nem tudott csatlakozni és menteni az adott állást, de ez általában percek kérdése volt csak és működött tovább órákig.

    Én azt hiányolom, hogy miért nem 64-128 ember van egy session-ben.
    A Garry's Mod-ban is meg van csinálva, hogy 128 ember is tud egy szerveren létezni, holott a Source engine-ből (2004) adódóan kisebb a térkép így a bejárható terület... Továbbá a GTA esetében lehetett volna nagyobb szárazföldi részt csinálni még 1-2 nagyvárossal és elszórva kisebbekkel.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák