Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz CactuS #94647 üzenetére

    Bocs, most jutoott eszembe stash-house: Csak annyi, hogy a térképen egy pink/magenta házikó benne célkereszttel. Odamész, 1-2 gránátot ledobsz a lépcsófordulóból, megölsz mindenkit. Mekeresed a sárga cetlit, kinyitod a széfet a kóddal ami rajta van, elhagyod az épületet. kb 100 kétszáz méterre elhaladsz, vagy több, miközben kb 4 NPC üldöz, és kapsz egy teli supply-t valahova ami supply-zható. Ha csak az acid van, akkor csak abba, ha minden akkor bármelyikbe.
    termelési tábla

    És egyébként most látom a fentiből, hogy én már elszoktam a nagy passzív business management-től. Amellé, hogy hetente felmegyek, benyelem a heti prive-ride-ot tökéletes kiegészítő, hogy egyszer kétszer mikor mellém spawnol a Stash, akkor berugom az ajtót (ezt működtetve egyedüliként), aztán mikor eszembe jut ránézek, és nini ott a 330k, ami 25-fős lobby-ban fél milla, de így alapból nem annyira jó, viszont szerintem önmagát kihúzva vele "acid upgrade, majd eladós motor" felhúzásra teljesen rendben van, utána meg már plusz pénz, különösen duplázáskor. :R

    Egyébként előző nagybankolás után most itt járok:
    Úgy, hogy esett egy kanjali, amikor eszembe jutott ment a fenti stash+acid kombó + esett két 50 férős garázs + a heti autók tuningja maxra, meg alapból az update kezdő cuccok megvétele (ha voltak, nem is tudom), meg egy két eventes 2-3X. Alap elvagyok játékkal!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák