Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz negyven2 #94286 üzenetére

    Picit élethűbb lehetett volna!
    Vagy "hol a többi ház, és maraványaik ha ez ennyire ép", vagy "miért látszik ebből ennyi, ha így látszik ilyen kőzet".
    A Spec Ops: The Line Diabi -a picit életszerűbb!

    #94287 wjbhbdux Utóbbinak nagy volt az esélye most év elején.
    A single-be való visszadobás nálam "ha játszok akkor megtörténik" gyakoriságú", és valamiért egyik karakteremnél sokkal gyakoribb mint a másiknál.
    A beállítástörlőshöz hasonlóan, nekem hetente újra kell ellenőriztetni a fájlokat, mert egyszer csak nem akar indulni addik amíg meg nem csinálom...

    És akkor ha már itt vagyok: Support quaility update.

    Volt jópár nem megkapott "3-7-10 napon belül megkapod" promóban járó cuccom, meg direktben már vesztettem el nem raid miatt Nightclub árut. Hiába jelentettem, videót kértek... mondtam nem fogom minden játékórám tárolni hogy hátha történik valami.
    Legutónni verseny overálnál, mondom, most játszuk meg. 2 hetes promó időszak volt.
    Első héten megcsinálok mindent.
    Második héten megcsinálok mindent, és fel is vettem.
    Második után 10 nappal semmi. Írok a supportnak.
    -Jaj a szerveren nem látszik. /Mondom: van videóm, feltölthetem?\ Igen. (feltöltöm, elküldöm.)
    -Jaj a szerveren nem látszik, így nem tudunk mit csinálni. Csak annyi látszik, hogy a 3-ból egyfélét csináltam meg. /Mondom: mondom ott a videó\ -Jaj, de az nem számít.
    Kérdezem, hogy akkor mit csináljak az én oldalamon, hogy biztosan elérjen az adat oda.
    -Jaj, várja meg hogy a rendszer mentsen (mikor modderek crasheltetik a játékot), váltsak ruhát (mert 2 hét alatt azon múlna), meg valami... Ja, egyébként fel is vehetem a dolgaim, és elküldhetem nekik a videót.

    Mindez már tier 2-es emberkétől. Emellett a videólinkemre még mindig nem kattintott senki!

    Ez az értelmiszint ott!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák