Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli Durden

    csendes tag

    Francba. A wordben írtam meg, de mikor átmásoltam ide, nem vettem észre, hogy az enter lenyomásokat nem másolta át és így tökre egybefüggő masszának néz ki az írásom. Ezt elfelejtettem a TL;DR cikkben leírni: Egy fontos dolgot elfelejtettem: public session: a terrorbyteból indítottam bankrablásos küldetést. Odaértem és ott volt egy player. Megölt. Aztán megint. És megint. Nem tudtam felvenni a cuccot és leadni, hogy megkapjam a 30k-t. Folyton csak megölt. Ideges lettem. Frusztrált. Aztán nem érdekelt a küldetés és elkezdtem őt ölni. Megöltem. Visszatért. Megölt. Jöttek a rendőrök. Összefogva öltük őket. Aztán folytattuk egymás ölését. Felváltva hol egymást hol a rendőröket öltük. Nem is érdekelt már a küldetés. Aztán persze valahogy sikerült felvennem elhúznom az adott helyre és megkaptam a 30 ezremet. Aztán rájöttem, hogy inkább én fizetnék 30 ezret csak mégegyszer legyen ilyen.

    És most reagálva amiket ti írtatok:Ha valaki kiírja, hogy 'ne' akkor azonnal abbahagyom a basztatását, mert nem vagyok terrorista. Persze a végtelen ökörködést is meg lehet unni. Nekem se célom órákon át ilyeneket csinálni, de annyi beleférhetne, hogy miután végeztünk a biznisz eladásával és megyünk a következőre addig az autópályán baromkodunk. Csak megtörni a csendet. A monotonitást. Persze ha nem akkor nem. Mint írtam a hosszú cikkben senkire se akarom ráerőltetni a játékstílusomat. Nekem tökéletesen (vagy talán még jobban is) megfelel így a Crew session. Nektek segítek eladni, amivel nekem és nektek is sok pénzetek lesz, haverokkal pedig megyünk játszani. Persze örülnék ha ez a két dolog találkozna, mert rengeteg JOB van amit 10-20 fővel jó játszani. Csapatöldöklés, feltámadás, motor wars, Deadline, Sumo stb. csak így hirtelen ami eszembe jut. Ezeket nem lehet páran játszani.A pénz kérdése: Fél éve játszok. Mindent féláron veszek meg és a tankon, helikopteren kívül minden lényegesebb dolog megvan. Kb hetente adom el a bunkert, kokót, methet. Sokan ezeket naponta eladják, tehát milliók lesznek minden egyes nap végén. Milliók, úgy hogy minden biznisz fullos tehát csak járgányokra tudja költeni. Biztos bennem van a hiba amiért nem látom az értelmét a 323. kocsinak a garázsban. De nem tudom eléggé jelezni: ez nem panasz, aki ismer az tudja hogy mindig nagyon szívesen segítek eladni.

    Se ennek az írásomnak, se a hosszabbnak nem volt célja. Ez csak az én meglátásom kicsit hosszan kifejtve. Jó volt olvasni, hogy voltak akik inkább egyetértettek velem mint nem. Kicsit féltem, hogy én leszek az új Schobert Norbi XD
    Na jó valamit még le kell írnom: úgy vettem észre, hogy ebbe a crewba nem csak simán 18+évesek lépnek be hanem akár már inkább felnőt 25, 30+ évesek is. De amilyen sírás néha megy egy autó karcolás miatt akkor úgy érzem, hogy azok 12 évesek. Vagy felnőttek akik nem voltak katonák és ennyitől megsértődnek. Persze én se voltam az XD
    Persze az is lehet, hogy pont azt a pár fiatal 12 évest és szorongással küszködő felnőttet találtam meg. Lehet kár volt ennyit gépelnem. Lehet :F

Új hozzászólás Aktív témák