Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Mr.Csizmás #72304 üzenetére

    Nekem nem a legfürgébb,megmondom mért,mert szinte mindig abba a raktárba kapok tengeri lopást aminek a bejárata nagyon szar helyen van,szinte mindig jewel vagy gemstone vagy bullion ládáért kell tengerre menni,ezeknek meg a bejárata olyan helyen van amit helivel csak szarakodva lehet megközelíteni,vagy meg sem lehet.Az egyik raktár bejárata egy épület alatt van,oda hogy én helivel élve be nem repülök az hótbiztos.
    Másik raktár bejárata egy pici szűk utca ahol le tudok szállni helivel de nem úgy hogy beszállok mint a rakéta hanem félperc tökölés hogy oda ne verjem valamihez,bullion raktár bejárata megint cseszett rossz helyen van,oda sem tudok helivel gyorsan leszállni,max azt csinálom az épület előtt leszállok helivel és befutok háétra,de opressorral egyszerűen csak bezúgok a körbe és kész.Egyedül a nagy vegyes raktáram van olyan helyen ahol helivel lazán le lehet szállni,az art raktár felüljáró alatt van,oda sem egyszerű helivel bejutni.
    De van sea sparrow-om,megvettem mikor kijött hogy tudjak tengeren ládázni,de nem jó az a heli,ha tengeri ládázás van és támadós,akkor cumi,lassan fordul,mire ráfordulsz az ellenséges helire régen szét lőnek.
    Mióta megvan opressor sokkal egyszerűbb ládázni.
    De MC eladásoknál is nagyon jó,ha táskás eladás van opressorral sokkal egyszerűbb mint buzzardal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák