Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    Na egy kicsit tisztázzuk a helyzetet.

    Először is amit főként FehérHollónak mondok : Releváns dolog, de itt minden esetben phhu crew sessionokről van szó! Nem sima Publicról. Ott egy szavam nem lenne ha betámadnak pláne ha nem is Crew tag.

    Ezek a Crew szabályok csak egymás közt és nagyrészt PHHU crew sessionre érvényesek.

    A fórum nagy része crew tag nem is értem mi a probléma, hogy ezt itt beszéljük ki.
    Nem üldözünk el senkit aki nem csapat tag, csak felvilágosítjuk, hogy ha nem megfelelően viselkedik akkor ne jöjjön közénk, vagy ha igen ne neki álljon feljebb hogy rámegy egy egész csapat támadni ha csinálja a fesztivált. Ennyi.
    Mint mondtam, nem a 30K a lényeg hanem az Elv. Meg amúgy is neked nem mind1. Zsidó fasz is lehetnék és a 30K is számíthatna...

    Ha te mész az utcán és kiverik a 200ft-os fagyit a kezedből mert valakinek épp ahhoz volt kedve, leszarnád? Úgyis csak 200 ft volt... ?

    1, Nem állítok pellengérre senkit itt, mert :
    - Ákos még csak jelentkező tag és ő ért oda elsőnek a hajóra mikor Francis kijelentette, hogy támadják meg a hajót. Ákos mikor oda jött nem támadt csak miután jött Francis és Schuhart akik egyértelműen támadtak ezért viszonoztam, közben lelőhettem Ákost is ezért ezután már ő is ölt.
    (de azért jó lenne ha megerősítené hogy a szabályokat elolvasta és tudomásul is veszi, ha már jelentkezett)

    - Francis régóta megfordul PHHU sessionökben, régebben volt már egy kis összezörrenésünk de amúgy nincs baj vele, bár "idegen".

    -Schuhart aki viszont crew Tag, pont ő foglalta be a PP-t , de még Francis is próbált neki szólni hogy ne..
    Ezen kívül nem volt még vele probléma, bár én is írtam neki hogy menjen kifelé onnan.

    Bár mikor mondtam, hogy pont most írtam a fórumra hogy ilyen esetben azért lehet morci lennék erre pont a Crew tagtól volt az a válasz hogy "szarok én a fórumra nem szoktam olvasni"
    De ugye ez nem elvárt követelmény. De Crew sessionbe más megkárosítása alapszabály.
    DE ezt az esetet most felejtsük el.

    Schuhartal majd max online (ha már nem fórumozik) megkérdezem, hogy azért remélem neki ez nem alap dolog, bár mint mondtam eddig nem volt baj vele, segítőkész normális volt mindig, lehet csak elkapta tegnap a hév meg francis buzdítása
    Amikor feljött a hajóra én nem akartam bántani, de már vette is elő a fegyvert.

    Na hirtelen ennyi igy munkából.

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák