Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz MikeWazowski #65067 üzenetére

    A játék maga iszonyat jó,amiatt megéri játszani,online-ban hatalmas hátránnyal fogsz indulni.Nulla pénz és szinttel,míg másoknak már több százmillió dollárnyi ingatlan CEO MC biznisz hangár facility egyéb szarságja van.Sima public sessionban kb 10 perc után megunod és visítva menekülsz a sok idióta vérpistike miatt.
    Én mindig betartom a kreszt,nálam a KRESZ abból áll hogy félre az utamból mazsolák. :D
    Mivel főleg páncélozott kurumával vagy Insrurgent-el közlekedem így nem sok gondom van a közlekedéssel. :D
    Szerintem most is akciós volt a játék,de ha Online akarsz játszani és szeretnél egyből bele vetődni a sűrűjébe akkor vedd meg a Premium online editiont,vagy Criminal Starter packot.Úgy egyből lesz CEO irodád és MC klubházad meg bunkered.
    Az Online része is nagyon jó,Online-hoz rengeteg DLc jött ki,rengeteg tartalommal.
    Online haverokkal nyugis sessionban nagyon jó móka.Public session az szar,ott a népesség 99%-a idióta vér pistike,hacker vagy egyéb állat fajta.Ott másból sem áll a játék mint lövöldözésből.

    (#65070) kondás
    Végül is buszt lehet vezetni.
    De ha Kreszt be kéne tartani akkor az én jogsimat az első órában elvették volna. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák