Új hozzászólás Aktív témák

  • JulianSinulf

    senior tag

    Ma vettem egy garázst.
    Gyűjtöttem is bele pár autót, bár elég macerásnak tűnik.
    Sértetlenül kb. lehetetlen bevinni. Mindig jön egy helikopter, amiből lőnek és mellé még pár autó, amiből szintén lőnek.
    Volt egy nagyon csúnya esetem is. El kellett kötni valami kaszkadőr autót. Az első gond az volt, hogy fejbe lőtt egy operátor. Majd elkezdtek üldözni a rendőrök. Beszálltam a kocsiba, azt írta, hogy az E-vel tudok boost-olni és akkor a kocsi kilő a rámpán és átugrom a folyó kijáratát.
    De a kocsi meg sem mozdult. Nem csak e-re, semmire. Közben megjöttek a zsaruk is. Aztán mérgemben átültem a saját kocsimba és jól belehajtottam abba a vacakba. Egyből elindult a számláló a láthatóságra és utána már tudtam vezetni is. Persze a zsaruk a nyakamon, plusz még megjelent a heli is és pár arc is az utakon. 16-ezres kárral azért bevittem.
    A másik feladat az volt, hogy fogjam meg a kiszemelt autót, megtörtént, majd azt mondta az asszisztensem, hogy mennyek vissza az irodába. Nem is volt útvonal, se semmi. Visszamentem, az autó eltűnt, nekem meg rontotta a statisztikát.

Új hozzászólás Aktív témák