Új hozzászólás Aktív témák

  • Thoomaster

    csendes tag

    Nekem eléggé tetszik az új DLC, a legeslegjobban a repülő moci tetszik, ami egy Voltic-Ruiner kombó.
    Eléggé variált a supply begyűjtés a termeléshez, van ahol konvojt kell megtámadni, védett helyről lopni autót, tankot és még biztos más is van. Tegnap Fritzkandúrral volt két supplybegyűjtésem ami nagyon tetszett, az egyiknél az altruisták táborába kellett menni, és két ládát begyűjteni, a másiknál egy védett tankot kellett ellopni, és arra is volt lehetőség, hogy cargobobbal vigyük a tankot, így a levegőből lőhettem szét a támadó heliket, és nagyon szórakoztató volt, csak kár mert itt fps-re volt lockolva. Lehet menni simán a tankkal is az útvonalon,de macerásabb és többet is tart a Bunkerhez érni. A MOC-al kapcsolatosan: ne kövessétek el azt a hibát, hogy az utolsó 2 bay-be a fegyverfejlesztő mellé, járműtárhelyet vesztek, hanem vegyétek meg a 2in1-et, vagyis a fegyverfejlesztőt+járműfejlesztőt amit a "BAY 2" opciónál lehet megvenni, nekem most a két bay újrakreálása kb. 1 millámba fog fájni. A kiszállítást illetően: nekem kb negyedénél volt(ha megnézed jól a csíkot lehet kevesebb mint 1/4) a csík a termelésnél, akkor volt 196k tehát 200 kerekítve, ha Blaine Countyban adtam volna el, akkor ugyanannyiért adtam volna el, de ha LS-be akkor 294k-ért, tehát 300k-ért kerekitve, és mondom mégegyszer, ez csak 1(,5?)/4 volt a csíkból. Képzeljétek el mennyi lesz a végén, ha LS-be adod el... Jó lenne tudni hány százalékkal ad többet, ha LS-be szállítod, ahogy látom, ez kb 30%. Tehát a végén 1 milla körül vagy talán felett kéne legyen az LS-be szállitás, ha 30% után megyünk(nem tudom, lehet rosszul számoltam).
    Itt egy pár kép is:
    A supplybeszerzés:



    Stock level:

    Itt meg egy kiszállítás Hacseki úrral:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák