Új hozzászólás Aktív témák

  • bluuzia

    aktív tag

    Tegnap este egy MC-s eladásom közben megtámadott valaki.
    2-2 kill után láttam, hogy dobálja a sticky bombát a kocsira, de szerencsére már nem volt ideje felrobbantani. Ez után érkezett a segítségem (talán dezi), aki lefoglalta. Gyorsan visszapattantam a csoda postás furgonba, hogy folytassam az eladást - közben állandóan ugrott fel a kis ablak, hogy "elhunyt" a támadóm. :)
    Már csak egy csomagom volt amikor megtalált egy másik jelentkező. Vele is tűzharc alakult ki, de ő már felrobbantotta a szállítmányt. Szerencsére csak 1 csomag semmisült meg.

    Ami ez után történt, az elképzelhetetlen. Olyan háború alakult ki, amilyet én még nem láttam.
    Ámokfutás 2017/1. Mindenki lőtt mindenkire - persze egymásra azért nem, bár .. :D
    Volt Kuruma, Insurgent, Ruiner 2000, Buzzard, Hydra, Tank, de még SWAT kocsi is.
    Minden robbant, mindenki repült, rendőrök 3-4 csillagos körözéssel üldöztek.
    Párszor hívtam a Merryweathert. :D
    Állati jó 30-40 perc volt. Szerencsére nem ment a cseten a köpködés. A végén volt idegen aki megköszönte; ezexerint ők is élvezték.

    Nem tudom felsorolni, kik voltak a crewból, de itt utólag is köszönöm mindenkinek a segítséget mind az eladásban, mind a védelemben. :R

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Új hozzászólás Aktív témák