Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz gyugyo79 #44036 üzenetére

    Kár pedig missionba kifejezetten jó volt a Boxville meg a Buggyval is szimpatizáltam de akkor ezekszerint nem lesz. KITT-el viszont szimpatizálok :DDD
    Olyan kérdésem lenne amúgy hogy ezeket a kocsikat mikor lehet lekérni. Az egyértelmű hogy heistbe és MC-be nem lehet és az is hogy be kell hogy legyek jelentkezve CEO-ba de utána random városi furikázáshoz is lekérhetem vagy csak bizonyos feladat(ok)hoz? Illetve hogy M menüből kérhetem le vagy fel kell hivni valakit mint pl Pegasusnál?

    Kele: Ez jól hangzó trükk mert így mindig lehet 320k-s eladást csinálni csak időigényes mert akkor 28 autó fölöslegesen áll a garázsba ami több mint 2 millás veszteség ha csak állnak és nincsenek eladva...
    Meg ez a Collectoros dolog ez mi? Hol látom egyáltalán hogy olyan van a garázsba és miért is jó az nekem?

    Legvégül a Cargobob-os lopással kapcsolatba ez pontosan hogy működik mert még egyszer sem sikerült :( Elmegyek a katonasághoz "kölcsönkérni" a bob-ot elrepülök vele a hajóhoz és ugye itt kéne kampozni. Igen ám de ott van 2-3 jófej srác aki lövöldözget és én nem tudok sehogy sem lőni (vagy csak nem jöttem rá) nyomkodtam én az e-t mindenféle magasságból de az istennek sem akarja kampozni az autót... Egyszer lelöttek egyszer meg a tengerbe zuhant a heli annyira lementem már :DDD A többinél már a katonaságnál lelőttek :B

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák