Új hozzászólás Aktív témák

  • Szajo

    őstag

    Így válaszolva itt a "patch-akadások" dologra: IGEN, van ilyen elég sok embernél.
    Konkrétan a környezetemben 3ember is van rajtam kívül aki ezzel küzd egy bizonyos patch óta!
    A játék megjelenésekor végigvittem a SinglePlayert majd multiban is nyugottan játszogattam haverokkal (Heist,Session,Mission stb) és High beállításokon játszottam de mostanában már kb egy 2hónapos patch óta vannak mikro akadások és FPS dropok... Próbáltam millió Nvidia Drivert, dolgokat törölni vagy épp nem fel rakni, állítgatni a driveren belül dolgokat, bekapcsolni a V-Sync-et stb stb stb semmi sem segített!
    Egy vagy két olyan driver volt, aminek telepítése után megszűnt a probléma... 1napig aztán megint előjött és maradt... (most ez mi?)
    Na mindegy nem is értem... Utolsó reményem, hogy a féléves Win 8.1ről áttérek Win10 re hátha mert hallom mennyire jót tesz a GTA V-nek...

    Apropó: Tud valaki valamit arról, hogy bugok kihasználásáért jár bann? Tehát vannak ilyen bugok mái napig, hogy autó duplikálás majd eladás (végtelen pénz) stb... (Nem én nem csináltam még ilyet nem ezért kérdezem)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák