Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kommy

    veterán

    válasz madgie #20332 üzenetére

    Ha csak a mentés volt a bajod ahhoz regisztrálni se kell semmit csak egy offline profilt létrehozni., mivel ha nincs neted akkor nehéz lenne játszani a játékkal.

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz madgie #20332 üzenetére

    Végülis igazad van.
    Én még 12ezerért vettem meg tavaj decemberben. Nem mondom azt, hogy én nem szivtam vele de mivel ennyit fizettem érte, mindent elkövettem, elkövetek, hogy működjön rendesen. Volt hogy hónapokig nem engedett multizni a játék. Az első hsz-el nincsen semmi baj. A commandline.txt-s manőver nemsokkal a játék megjelenése után került bele. Azóta megjelent 4 patch. Ezek közűl ha jól tudom a 4. már nem teszi lehetővé, hogy használd a commandline.txt-t. Több mint egy éve "lakom" itt ebben a topikban. Rengetegféle hibával, jöttek már ide. Úgy látom ez a steam-es kiadás mégtöbb új hibát hozott magával. Nem megy ez a Rockstarnak. :(
    Nálam bevált az a módszer, hogy semmivel nem nyulkálok bele a játék eredeti fájljaiba. Föltelepitem, hagyom hogy első iditáskor felpeccselje magát és az optimális grafikai beállitásokat használom. Kb 8hónapja semmi bajom a játékkal. Néha el kell vele játszani a contig.exés manővert és kész.
    Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalataid lettek vele. Valamit nagyon elcsesztek ezzel a Steam-es kiadással ha ennyi embernek van vele problémája. Lehet, hogy ehhez a kiadáshoz is kell várni legalább 3 peccset, hogy működjön valahogy! :DDD

    (#20339) Scholes9: Elinditod a játékot és HOME gomb.

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák