Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Carlosito #3934 üzenetére

    Üdv itt!

    Jó szórakozást!
    Nem hiszem, hogy az első karival variálni kellene. Elvégre a játék fölfedezése most történik.
    Illetve ajánlott kimaxolni a frakciókat, a Mandatek átadhatók, a tekercseket minden kari kovácsa tudni fogja, ilyesmi, ezeket már olvashattad.
    Amúgy szép vállalás a fórumot az elejéről olvasni. :)
    Ajánlom az Összefoglalót, és Nándi útmutatóit, ha még nem voltak meg. Sokat segíthet az irányt illetően!

    Én azt mondanám, hogy alap+AoM+FG minden fokozaton.
    De... az FG-vel lettek mozgásos augmentációk, amikből az alapot betudod úgy keríteni pár quest után, hogy ki se mentél a kezdő településről.
    Szóval: alap-FG kezdőváros az augment miatt-AoM-FG.

    Később persze lehet variálni a sorrenddel, másik karival!

    [ Szerkesztve ]

  • Har_melin

    addikt

    válasz Carlosito #3934 üzenetére

    Én is azt javasolnám, hogy inkább told végig veteran szinten az összes kieget is. A bounty küldetéseket nem kell, de legalább a főszálat és a beeső, felkiáltójeles npc-k által adottakat célszerű. Egyrészt, hogy aktiváld az összes frakciót, másrészt hogy elkezdjed a reputációdat növelni feléjük. A jobb augmenteket csak kimaxolt reputációval tudod megvenni és nincs annál bosszantóbb, mint ha a karakterednek a szintje már megvan, szükséged is lenne rá, de még nem vagy elég jó fej náluk.

    A buildnek a leírását lenne jó látni. A sisakról nagyjából lemondhatsz, az az a kategória, amit akkor tudsz megszerezni, ha már nincs szükséged rá, de lehet, hogy a leírásban van alternatíva. A kék cuccok közül gyűrűből és csizmából sajnos csak a közepes (nem endgame) szintűből van, kesztyűből mind a három szintet tudok adni. A lilágból nadrágot, vállra valót és medált szintén. Az amuletthez is megvan a blueprintem, ha majd odáig jutsz.

    [ Szerkesztve ]

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák