Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz reelc #2157 üzenetére

    Annyira nem fontos, a Warlord build, amit elkezdtem ugyan visszakerült, de esélyesen a Cabalist lesz a második karakterem, annak meg úgysem ideális a Lokarr set. Bár még az sem kizárt, hogy főkarakter lesz belőle, tegnap Purifierrel mentem egy keveset és megint kiesett egy item ami a kinézett buildhez kell. Ilyen tempóval mire elérek 94re meglesz hozzá minden.

    Bezzeg a Purifiernek nem esik semmi hasznos. 3 item van meg hozzá, meg kettő recept és ennyi. A Cabalisthoz nyolc és a sisak recept is pipa. Nem akarja a játék, hogy lövöldözzek. Vagy legalábbis nem DW-ben... Hétvégén két Mythical Soullance esett, a harmadik meg a ládában volt...

    Bár maga a build is 1.0.7.1.-hez készült, szóval lehet nem is olyan jó. A Cabalist legalább FG-s.

    (#2160) Rizseslescó: Milyen karakterrel? Én nemrég futottam össze ezzel a Nemesissel (ő Moosilauke), de nekem magasan ő a legkönnyebb eddig. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy lvl100on vagyok és ranged, ő meg lassú, mint a tetű, szóval nem volt egyenlő a küzdelem.

Új hozzászólás Aktív témák