Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Nandi88 #2090 üzenetére

    Hát, alapvetően az "üss és fuss" taktikát szoktam követni vele. Csak sokszor az is működik, hogy lerakom a Sealt, beleállok a távolabbi végébe, magam elé teszem a mine-t és hajrá. Ha a Blast Shield beproccol (és/vagy alámvág valami csúnyát) és felénél jár már akkor kergetőzök vele egy darabig és ismétel. Sima moboknál sokszor mozogni se kell, mert ami melee nem ér oda hozzám (most nem a hegynyi mobokra gondolok persze).

    Csillagos ellenfeleknél is legtöbbször működik, de Alkamosnál sem láttam proccolni a shieldet tegnap. A nagyobb, jellemzően melee enemyk nehezebbek (Swamp King vagy Ilgorr), ott muszáj végig mozgásban lenni, de Lucius vagy Slatsharr is kiszed 2-3 lövésből. De ott látom a fight végét. Rashalga cirka 10 perc után is 80% HP körül volt, mert rangedben is tud HP-t lopni és ha egy pillanatra megálltam rögtön "Ghoul Hungerig" ütött, erre írtam, hogy kevés a karakter/nincs kedvem kergetőzni vele.

    Kra"Vall is egy elmebeteg fight volt már eliten is, de ott láttam, hogy ha nem rontok el semmit akkor aránylag hamar le tudom csapni. Grava'Thul is csak elsőre tűnt nehéznek, mikor kitakarítottam a környéket és már tudtam mire kell figyelni már csak idő volt. Loghorreanra leszek kíváncsi milyen lesz ultin, mert az első két nehézségen simán végigálltam az egészet egy helyben.

    És sikerült megtalálni ami nekem kell: Grim Dawn Item Search :DDD Úgy néz ki működik, ki is derült, hogy Mythical Gems of Arcane Chill-ből már négy van nálam.

Új hozzászólás Aktív témák