Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz reelc #1993 üzenetére

    Nem farmoltam, csak végigmentem a Arkovian Undercityn. Egy Tremor máresett azóta is, de már nem is érdekel.

    Egyébként megvan a 100 közben, most szépen végigmegyek még a sztorin, elnézek végre az FG területére is, aztán meglátom mi fog még hiányozni a kinézett buildhez. Idáig egy gyűrű receptje van meg, szóval nincsenek nagy reményeim :DDD De addig még saját erőből akarok eljutni.

    Linket köszönöm, bár újabban már nem annyira a sebzésre megyek, muszáj sakkoznom a resistekkel. Vitality kivételével (74%) minden maxon van, de valami nem egészen van rendben. Sima mobok néha olyan bleedinget tesznek rám, hogy szemmel láthatóan pörög le a HP-m, de ugyanezt már poisonból is megkaptam. Az meg a legjobb, ha nagy a nyüzsi és valami odaszalad, nagyobb dögök 30-40% HP-t is lecsapnak. A bossok békésebbek, Ravokot is egy helyben állva kitankoltam. :K

    Szetkonvertálás nekem nincs még, gondolom ahhoz át kellene tévednem az FG-s területekre. :F Egyébként hogy működik pontosan? Teljesen random, vagy lehet ugyanarra a setre konvertálni? Utóbbi esetben sokkal kevesebb recept kellene ;]

Új hozzászólás Aktív témák