Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #1359 üzenetére

    Nem a mostani jóféle állapotra írtam, hanem jóval régebben volt az, de mindegy, tök jó hogy azóta ennyien felfedezték a játékot.
    Igen, lehetne majd az új kieggel is mókázni majd csapatban.

    (#1360) Rizseslescó: nincs mit.
    Igen, lefogják, biztos vagyok benne hogy a kieg megjelenésekor akciós lesz az alapjáték, és az AoM is.
    Szerintem olyan 7,5-8,8 EURra számíthatsz.
    Itt egy price history. Valamiért $-ra hozza, de EURban lehet itthonról vásárolni.
    Alapvetően a Steam és a Humble Store (ők is Steam kulcsot adnak) jöhet szóba.
    Azért volt mostanában sokszor akcióban mert ugye volt a Black Friday, majd a Winter Sale, majd év elején nem tudom mi, utána a kínai újév.
    Úgyhogy márciusban szerintem akciós lesz, június-július körül Steam Summer Sale (akkor akár rá lehet repülni az AoM kiegre), de lehet hogy a 2 időpont között is lesz valami. Amúgy legutóbb február elején volt akciós.

    Lehet egyszerűbb ha kérdezel, nincs első hsz, az infók össze-vissza vannak, meg ismétlődnek néha.

    Aktív a közösség, a leghasznosabb oldal a Grimtools.
    A legtöbb infó, hivatalos fórum, buildek, stb., a Grimdawn.com-on van. A fejlesztők nagyon aktívak, ott közölnek minden újdonságot, válaszolnak is, egy nagyon aktív közösség van ott (elég sok nyelvre lefordították a fanok a játékot, a fejlesztők közzétették miatta a nyelvi fájlokat. A magyar fordítás esélytelen, eddig vagy ketten hagyták abba. Tisztességes mennyiségű szöveg van benne, nem 1-2 emberes meló), stb.

    [ Szerkesztve ]

  • Peace

    nagyúr

    válasz Badlof2k #1359 üzenetére

    Én három ilyen vegyesfelvágottal próbálkoztam előtte, mind elvérzett elite-en. Ez volt az első, ami eljutott ulti-ra és végig is ment. Lesz egy kis idő visszaszokni. Múltkor elindítottam a játékot, de annyira nem emlékeztem mi merre hány méter, hogy ki is léptem. :(

Új hozzászólás Aktív témák