Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75791360

    törölt tag

    válasz reelc #1109 üzenetére

    Az ellenérzés teljesen jogos, én is idegenkedtem tőle, mivel más fejlesztők dobták össze, nem is akartam megvenni. Aztán láttam, hogy kb. kétezer forint akciósan, gondoltam újra utánanézek, hogy miket írnak róla, hátha nem olyan szörnyű. Végül is amiatt döntöttem a vásárlás miatt, mert titan calc-ban megnéztem ezt az új mastery-t, és egyből eszembe jutott, hogy earth-tel egy egész jó melee elementalt tudnék vele összehozni (olyat anno sosem csináltam, bár mindig eljátszadoztam a gondolattal), úgyhogy úgy voltam vele, hogy ennyi pénzt végül is megér. Valahol azért tudom becsülni, hogy noha nem ők az eredeti fejlesztők, de mégis foglalkoztak egy ilyen elég régi, de nagyon jó gémmel, plusz az anniversary edition-t is ingyen adták, ha már megvolt az eredeti változat, ami becsülendő és jóindulatra vall. Szóval végül meggondoltam magam, egyenlőre nem is érzek megbánást, talán ha majd elérek az új act-hoz és netán azt érzem majd, hogy nagyon gagyi :D

    A D3 esetében én a többséggel ellentétben jobban csíptem az alapjátékot. A kieggel adtak is és el is vettek, összességében egy lépés előre, két lépés hátra volt a szememben. A necro-DLC már ki is maradt, nem láttam értelmét.

    A PoE végül is szimpi, de máig nem tudtam belemélyedni. Van egy amolyan sufni-tuning hangulata, kicsit ilyen összetákolt, nevezzük sajátos bájnak:). Ami viszont kissé elidegenít, hogy a cuccaidnak bizonyos színű és összeállítású foglalatai kell legyenek, ez nekem egy kissé felesleges túlbonyolításnak tűnik, aztán lehet, ha majd egyszer tényleg mélységeiben átlátom, megváltozik a véleményem.

    A Sacred-eket nagyon csípem, van egy sajátos hangulatuk, a questek néha nagyon pihent agyúak, elég sok dilis dolog van benne, illetve elég érdekfeszítő a karakterfejlesztés, főleg a 2-ben. Egynémely dolog mondjuk kissé átgondolatlan és gagyi bennük, a másodikban pl. spelleket használó karaktereket nem szívesen játszottam, mert valahogy olyan vacakul néznek ki a varázslatok és valahogy vacakul is kivitelezték őket, nekem legalábbis elég bugyuta élmény volt a high elf mage-dzsel való játék. Viszont a dual wielding seraphim bejött, azzal sokat mentem és azzal nagyjából szuperált is minden. De összességében az első részben valahogy kezelhetőbbek voltak a kasztok, talán mert az még csakis PC-re készült. Mindkét rész fenn van a gépemen jelenleg is (meg még a Diablo 2 is :D ), csak hát ugye félre vannak téve a jobbak miatt.

Új hozzászólás Aktív témák