Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz reelc #1064 üzenetére

    Kicsit tupíroztam a cuccokon, nekiálltam augmentáálni és komonensezni, így minden resist megugrott 80% vagy afölé, illetve HP-t is 12,5k-ra sikerült feltolni. Sebzés is van, így Crown Hill-ből nekiindultam marcit elpáholni és meglepődve tapasztaltam, hogy szinte alig kell kite-olni, 3 csillagos BOSS-t is tudok egyszerre facetankolni. Persze kis oda nem figyelés és Fort Ikonban ébred a kari. Azt mondjuk nem értem mi a fészkes fenéért éled a térkép túlsó felén halál után :F

    Marci utolsó fázisban az aether labdás csillagesőjével 4-5-ször lenyomott, az ellen sajnos védőital sem segített, de csak megpusztult a ganaj, ki is dobta gyorsban a buildba illő kesztyűt :C lehet őt kell majd futni párszor a cuccokhoz

    Ancient Grove és Anasteria utolsó küldijei (elsőként Port of Valbury) maradtak még hátra, no meg elite és veterán fokozaton a Hidden path-ot kellene lenyomni az extra stat pontért, utána jöhet Lokarr. Kíváncsi vagyok ott hogyan fog viselkedni ez a kari. Jelenleg eléggé tömegoszlatónak néz ki, 15-20 monszta közé teleportálva is vígan cséphadar :DDD

    Így néz ki most a karakter [link]

    szerk.
    Devotion pontok dobnak aether, pierce és stun-hoz is, egyedül a stun 43-as a másik kettő 80%-os

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák