Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz kcsa #138 üzenetére

    Óriásit tévedés! Mindkettőt ki nem állhatom! Utálom ha valaki isteníti a sz@ros telefonját, meg azt is utálom, ha valaki CSAK és kizárólag azért posztol, hogy elmondja megint századszorra, hogy mennyire sz@rok az MTK-s készülékek. Ilyen esetekben nem, vagy nehezen állom meg, hogy ne vegyem elő a kis csavarhúzómat amivel a júzerek alapjáratán próbálok állítani. Úgy látom Te is pörögsz kicsit, vissza kellene állni úgy 800-850 rpm-re és rendben lennének a dolgok. :D
    Nem válaszoltál a kérdésemre! Mit vársz tőlem? Segítsek? Adjak kártérítést, vagy csak egyszerűen ismerjem el az elismerhetetlent, hogy szerintetek eredendően rossz mindegyik MTK-s készülék gps vevője! NEM fogom elismerni, hiszen számtalan használható készülék volt a birtokomban akár saját, akár pedig TESZT céllal.
    A szájkarate és a fing rostálás valóban megvan, de nem én szoktam papagáj módjára tele csicseregni az összes topikot, hogy hibás-szar-használhatatlan, stb. :)) Szóval, részemről veled is befejeztem! Ha majd tudsz mást is mondani, mint a betanult szöveg, akkor beszélhetünk. Akár konkrét megoldásokról is.
    Szép napot!

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Új hozzászólás Aktív témák