Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    baselinux: 1. ne higgyél neki ;]
    2. ne higgyél neki ;] (a fordításnak. angolul olvasd és értelmezd. mikor visszaestem pro-ból amatőrbe, egy rossz (magyar)megfogalmazás miatt 10milliót vesztettem, és egy fasza pilótát...) De ha valamiben bizonytalan vagy, gpro magyar fórumon megkérdezed, segítenek. vagy persze mi is.
    Végülis nem ragaszkodok a PH névhez.
    Itt van Parci válasza a kérdésemre, logóra nem válaszolt, de remélem van valaki aki valamilyen szinten ért ilyesmihez, és a mostani alá beszerkeszt valami verdát...
    szia!
    esetleg Unofficial PROHARDVER! Team, vagy PROHARDVER! Fan Team vagy ilyesmi. szóval derüljön ki, hogy ez nem egy hivatalos, prohardveres szervezésű csapat. amúgy oké. hajrá!
    Ezt írta Parci.
    Nekem a PH! vagy Prohardver! Fan Club hangzik még jól.
    Hát igazából 4en egy cégtől vagytok, úgyhogy kilépek aztán csináljatok céges csapatot :DDD
    Non-official annyira nem gyere be xD Akkor inkább unofficial, vagy aboriginal, vagy ilyen hülyeség.
    Úgy gondoltam összegyűjtjük a lehetőségeket, és demokratikusan döntünk a csapat neve felől.

    Szvsz mindenképp kell egy olyan csatorna, ahol mondjuk hetente egyszer(avagy 2szer) cset jelleggel ott van lehetőleg mindenki. én ilyen versenybeállításokat nem akarok itt megadni, mert fogja bárki akárki feljön és kinézi a fasza beállításainkat.pl Dopebob-bocs most kicsit pikkelek Rád :U
    nekem a fórum nehézkesnek tűnik bármilyen formában. lehet persze, akár kell is, de másodlagos szinten, dolgokat megbeszélni, de nem a mindig aktuális versenyt. de ahogy látjátok. meg a cset jelleg ugye személyesebbé is teszi a dolgot, kicsit összerázódunk...

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Új hozzászólás Aktív témák