Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Hali!
    Alapvetően Firefoxot használtam, ennek csak a megszokás az oka, már a 90-es években is Netscape Navigátort gyűrtem....
    Chrome is fent van a gépemen, de az évtizedes berögzülések miatt ritkán került elő. Ma rájöttem hogy a hónapok óta Firefox alatt meglévő hiba, amit Facebooknak tulajdonítottam, hogy órákon át nem tudom megnyitni sem a Messengert, sem a csoportjaimat...Nos ez böngésző hiba, Chrome alól működik.
    Azért is hanyagoltam egy ideje a Chrome használatát, mert nem igazán tudom áthozni a Firefoxban elmentett jelszavaimat.
    Friss telepítés után a Chrome felajánlja, hogy átveszi a jelszavakat. Megadom neki a Firefoxot, látszólag át is importálja...Valójában úgy tűnik, egy évekkel ezelőtti állapotot vesz át. Akárhányszor elvégzem, ez a helyzet.
    Próbáltam azt, hogy a Firefox-al egy CSV fájlba exportáltattam a jelszavaimat. Ezt a fájlt nem fogadja el a Google. A súgó szerint próbáltam átírni a CSV fájl első sorát, nem fogadja el.
    Nekem itt megállt a tudományom.
    Találkozott valaki ezzel a problémával..?
    Működő ötlet, hogyan lehet áthozni a jelenlegi állás szerinti jelszavakat..?


    Ja, és a Google 13 jelszavamra azt írja hogy kiszivárgott, változtassam meg....Jobbára webáruházak belépési adatai. Ezt komolyan kell(ett volna már) venni?
    Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák