Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz chapo #32542 üzenetére

    Jelen! Szerencsére én rájöttem, hogy nálam mi okozza. Muszáj volt körbejárnom a témát, mert a KH Bank netbankját se tudtam használni emiatt. Már régóta használom, az "I' dont care about cookies" bővítményt, és ha be van kapcsolva, egy adott weboldalnál, nem kell mindig kattingatni, hogy elfogadom, az ilyen-olyan adatvédelmi, meg egyéb süketeléseket.
    Viszont pár oldal háklis erre, és ha ba van kapcsolva az a bővítmény, akkor a nyitólapon kívül semmi már nem nyitható meg tovább. Nálam egyébként pár hete kezdődött ez a probléma, igazából nem tudom mihez kötni, valószínűleg valamelyik Chrome frissítés lehet az oka.
    Egyébként nálam ilyen oldal a Prohardver is, bekapcsolt kiegészítővel, be se tudok jelentkezni.
    A megoldás, az erre a bővítményre háklis oldalakat, a kivételek közzé kell tenni.
    Első lépés, az eszköztáron katt a kiegészítőre, majd megjelenik a képen látható cucc:
    Katt a felső sorra, ezzel az oldal a kivételek közé kerül, utána feljön a szokásos ablak, hogy hogy elfogadom ,nem fogadom el, szóval a szokásos, ott kiválasztod ami neked szimpatikus, és utána lehet használni az oldalt.
    Azt vettem még észre egyébként, ha az adott oldal, a kivételek közé van rakva, a legközelebbi újbóli megnyitáskor, már nem jelenik meg a párbeszédablak, csak akkor, ha a beállításoknál törlöm az előzményeket.
    Szóval, nálam ez a bővítmény kavart be, pár oldalnál.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák