Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz Penge_4 #14819 üzenetére

    "Pedig valójában mi is a logikus érv arra vonatkozóan, hogy a user nem akar több funkciót, amennyiben azok a funkciók nem tolakodnak? Mert régen megvolt a simple/advanced/expert GUI, vagy az utóbbi kettőt megspórolva simple GUI, plusz konfigurációs fájlok."

    Ezt a szerepet szerintem most az extension + flags tölti be, ami szerintem sem jó (elegendő) megoldás, de gondolom nem szeretnék, ha GUI-t össze-vissza lehetne darabolni/módosítgatni, mert az a koncepciójukba ütközhet, még akkor is, ha egyéni dolog. Mert pl. neten megjelennek a széthekkelt GUI-s Chrome-ról képek, a hozzá nem értő júzernek meg csak annyi jön le ebből, hogy ez bonyolult, ez hogy néz ki, inkább marad az IE-nél, mert azt megszokta. :DDD

    Én is szeretném, ha lehetne ilyen dolgokat módosítani, de már évek óta látszik, számukra nem ez a cél, akiknek ilyesmire van igényük, azok (még) nincsenek elegen (és ahogy írod is, az öngerjesztő folyamat miatt lehet, hogy nem is lesznek).

    Talán az Opera vagy majd valami más Chromium/Blink fork megoldja ezt a gondot is.

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák