Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz Kolondrum #7837 üzenetére

    hali!

    Azt írtad a 7838-as hsz-edben (ez után), hogy "Nem volt egyszerű, de megoldva."
    Kifejtenéd bővebben is?
    Pont ilyen/hasonló problémával küszködök, mert közel betelt a gmail-es fiókom, kértem segítséget egy másik topicban és ott kaptam linket az mbox-os lementéshez, így most van 14,5 Gb-nyi mentett cuccom, 4 db zip-ben, amiből a levelek több, mint 11 Gb mbox-ban van, a többi sima zip, de az egyik pl. csak pár kilobájt... amit/amiket szeretnék visszatölteni egy "ment" gmail-es fiókba, de eddig nem jöttem rá, hogy hogyan lehet... Lehet-e csak egyet, vagy mind a 4-et célszerű és kell-e sorrendet tartani? (ha ez megvan, akkor pucolom ki az eredeti fiókom és akkor újabb 10 évig talán használhatom, ha meg kell valami a régebbi cuccokból, akkor belépek/belépnék a "ment" fiókomba...)
    Emellett a szűrők létrehozása is érdekelne, hogy csak új levelekre érvényes a leválogatás, vagy pl. a mentett leveleimet is le tudnám válogatni/kategorizálni szűrő segítségével? Illetve mi ennek a módja, menete?

  • andatti

    senior tag

    Hello!

    Update, az első problémára találtam megoldást, kiírta (másutt), hogy (4 Gb) nagyméretű leveleim vannak, nézzem át...
    Más.
    Elvileg idéntől lesz valami szigorítás a különböző email címekkel is, de nem értettem már akkor sem. nekem sok gmail-os címem lett amióta létezik, mint szolgáltatás, de csak 2-re emlékszem... Van mód valahogy összeszedni a régi email fiókjaimat? Másodlagos emailnak mindig egyet állítottam be, amit naponta használok, mint fő email címet...

    [ Szerkesztve ]

  • andatti

    senior tag

    válasz andatti #11234 üzenetére

    Még mindig keresem a megoldást a különböző gmail fiókjaimba való belépéshez. De, csak arra emlékszem, hogy az elsődleges gmail fiókom adtam meg mindenütt másodlagosnak... De, ha nem emlékszem a @ előtti nick-ekre, akkor hogy fogok tudni bejutni? jelszó emlékeztetőt az elsődlegesemre csak akkor küld a rendszer, ha legalább tudnám a fiókom nevét... nem?

    Más
    Egyszer csináltam egy gmail-os fiókmentést, ami 3-ba lett csomagolva/kész... összesen több, mint 15 Gb, vagyis a teljes max. fiókméretnél nagyobb... Viszont mostanában jöttem rá, hogy túl sok levelet/csoportot töröltem azóta... Bár lett közel 3 Gb helyem... Kérdés, hogy a mentéshez hogyan tudnék hozzáférni anélkül, hogy az egészet vissza akarná tölteni? Vagy mi ennek a menete?
    Mivel a Gmail csinálta az sem világos, hogy milyen programmal tudnék egyáltalán a csomagolt file-okba belenézni, hogy egyáltalán megvan-e az a (levél)csoport, amit vissza szeretnék állítani...

Új hozzászólás Aktív témák