Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hNp88

    aktív tag

    válasz Plazmacucci #8418 üzenetére

    ja, nem tudom, mit kell ennyit sz...ni vele. nem követendő példaként leírom az én esetemet. 2011 nyár előtt úgy 4 évig csak álom volt, hogy basszgitározzak, mert vagy pénz, vagy idő nem volt rá. tavaly májusban elkezdtem egy barátom cuccán "tanulni", aztán júniusban megvettem a saját gitáromat. ez úgy nézett ki, hogy bementem a hangszerbótba, és a következő mondatot bírtam előadni a napszaknak megfelelő köszönés után: "kéne nekem valami basszgitár. kezdő vagyok, nagyon, úgyhogy nem kell valami nagyon csúcs darab, de azért ne essen már szét a kezemben..." így sikerült hozzájutnom a soundsation gityómhoz, amit elég sokan szidnak. én viszont örültem, és azóta is örülök neki :) erősítőm nem is volt, szárazon, esetleg a gépre rákötve játszottam rajta :D augusztus végén építettünk egy erősítőt, valami noname cucc kapcsolási rajza alapján, használt polcdeszkákból :D

    és imádom, jó rajta játszani. már amennyire tudok. :)

    na mind1, ezt csak úgy leírtam, nem is tudom miért. így is lehet, és bár messze nem követendő példa, mint az elején írtam, nekem bejött :D, ez az öröm az, amit Atticus és akik így állnak a dologhoz (mert biztos vannak még ilyenek), nem fognak megélni, mert ha lesz is valamilyen hangszerük, folyton bújni fogják az oldalakat, hogy ugyan, melyik lett volna jobb választás? :( mondjuk azt kifelejtettem, hogy én erősen "szobagitáros" vagyok, csak a magam szórakoztatására, bandába játszani, fellépni bárhol is, számomra felejtős :)

    :R

    [ Szerkesztve ]

    Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

Új hozzászólás Aktív témák