Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigrob

    őstag

    válasz cucka #36616 üzenetére

    Szokott lenni basszer is, csak mivel ritka, kb 5 percen belül elviszik, a gitárokat is 10 percen belül...

    Én meg úgy vagyok a basszusgitárral, hogy 40 Matyinál NEKEM többet nem ér, legyen az akármilyen.

    Laptopot meg vegyen a halál.. ;]

    U.I.: Menő V gitárt keresek Chapman MLV ár alatt.. :D

    (#36594) brickm
    Baszki... Igen, így már átláthatóbb.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

  • llax

    senior tag

    válasz cucka #36616 üzenetére

    "Ez azért legalább annyira szól a barkácsolásról, mint a gitározásról."

    Vannak itt olyanok, akik ugyanúgy hobbiként (akár komolyabban) művelik, mint a gitározást. Miért ne lehetne a kettőt összekötni???
    Még kellemesebbé teszi a dolgot, ha valaki szán időt a dolgok működésének megértésére. Ha ebbe belemész, a beled is szétröhögöd az ilyen összehasonlítós/tesztelős vagy "ismeretterjesztő" jellegű (szponzorált) YT videókon :) Mindennek vannak fizikai alapjai, amivel én úgy vagyok, hogy szeretek azzal (meg az egész hátterével) ismerkedni, ha már a kezembe vettem valamit, az említett videókban ezeket szeretik mellőzni/felrúgni/félremagyarázni. Ezek, no meg a gitárok (és elektronikájuk) körüli dolgok erőteljes misztifikálása csak még inkább kíváncsivá tett.

    (engem ez "vonzott be" az egész gitár témába - nem volt nehéz, mert az általam jobban kedvelt zenékben alap hangszer, az elektronikával és hangtechnikával addig is foglalkoztam, picit fa- és fémmegmunkálós témákkal is - úgy foglalkozok az egésszel, hogy "jó gitárost" szerintem még tanár se tudna belőlem csinálni)

Új hozzászólás Aktív témák