Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sajtee

    senior tag

    válasz Eastman #10580 üzenetére

    Mekkora király lenne már - gondolom :D

    Egyébként, már régóta keresek (neten tudom,hogy van) teljesen fekete törölközőt meg ágyneműt :D Szerintem nagyon királyul néz ki :D

    Sőt, a szobám is teljesen jól nézne ki feketében, tennék ki posztereket és nem lenne egyhangú. Nem szeretem a világos színeket :K

    Egyébként, egy haverom (azóta áldom :D ) szerettette meg velem a rock zenét. Mindig Lordit, BFMV, SOAD-ot és keményebb zenéket hallgatott, nekem meg akkoriban nem volt stílusom. 10 éves lehettem talán.
    Egyszer meghallgattam Lordi régi számait, meg egy két BFMV-t, ami hallgatott, vagy ami épp ment nála, ránéztem. Aztán jött a Hard Rock Hallelujah és az órákig tartó hallgatása :D

    Aztán azt vettem észre, hogy kőkemény zenét hallgatok, semmi mást. Black metalt, death metalt hallgattam éjjel-nappal aztán láttam, hogy Depressziót hallgat. Mondtam neki 11 éves fejjel, hogy "mennyémá', valami magyar pop-rock zenekar". Itt kezdtem el "puhulni" :D Meghallgattam pár számukat majd jött a Nincs jobb kor album.. aztán később Tankcsapda - ők azóta is a kedvenceim. Itt kezdtem el magyar zenét hallgatni, most meg egyre kevesebb külföldi zenét hallgatok.

    Az volt nálam "puhulás", mikor elkezdődött az AC/DC-Metallica-s korszak :D

    Nos, most, hogy megvan a gitár és próbálkozok erősen, azt vettem észre, hogy egyre inkább kezdek visszatérni a "régi önmagamhoz" és ennek személy szerint örülök :D

    Nagyon beteg zenéket hallgattam és a cél most az, hogy - miután ráállnak az ujjaim a tempóra - betanuljak pár BFMV-számot. Ezt nem tudom, miért írtam le.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák